0850 252 04 04 TEKLİF AL EN

Evren sizden ne duyarsa onu verir: Evrene olumlu mesajlar gönderebilmenin ipuçları

Hiç evrene mesaj gönderip karşılığını alamadığınızı düşündüğünüz oldu mu? Peki evrenden istediğiniz şeyleri almanın bir yolu olduğunu biliyor musunuz? Aslında evren, sizden ne duyarsa onu size vermekten başka bir şey yapmıyor. Ancak burada önemli olan sizin isteme şekliniz. Hayatınıza güzellikleri, olumlu olan şeyleri çekebilmek için evrene olumlu mesajlar göndermek zorundasınız. Aksi takdirde bunları hayatınıza çekebilmeniz mümkün değil. Bunun için önce pozitif olmanız gerektiğini unutmayın. Daha sonra ise aşağıda yer verdiğimiz ipuçlarına dikkat edin.

29.12.2020

Net olun

Evrene belirsiz mesajlar göndererek ondan net cevaplar alamazsınız. İstediğiniz şeyi netleştirin ve az ve öz bir cümle kurarak bunu ister içinizden ister sesli dile getirin. Bu mesajın isteğinizi tam anlamıyla yansıtması gerektiğini unutmayın.

Odaklanın

Mesajınızı güçlendirmenin yolu ona odaklanmaktır. İstediğiniz şeyi zihninizde görselleştirin, hayalini kurun ve buna tüm benliğinizle odaklanın. Bunun için meditasyonu da bir yöntem olarak kullanabilirsiniz.

İnanç sisteminizi değiştirin

Hayalini kurduğunuz şeye gerçeklerden kaçış olarak bakmayın. Zihniniz, sizin düşüncelerinizi oluşturup güçlendirdiğiniz yerdir. Evreni bir mekan, mesajınızı da üstündeki adres kısmında evren yazılı bir mektup olarak düşünün ve mektubunuzu gönderin.

Bırakın

Mesajınızı gönderdikten sonra artık onunla ilgili düşünmeyin. Mektup gönderdikten sonra nasıl her saniye onun yerine ulaşıp ulaşmadığını düşünmüyorsanız, mesajınızı da öyle düşünün.

Enerjinizi temizleyin

Zihninizi olumsuzluklardan arındırın, bu şekilde istediğiniz şeye doğru temiz bir kanal açmış olacaksınız. Olumsuz düşünceleri ve duyguları temizlemek için meditasyon, yoga, tai chi ve diğer enerji temizleme yöntemlerinden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap bekleyin

Tıpkı mektup gönderdiğinizde karşılığını beklediğiniz gibi, mesajınıza bir cevap bekleyin. Bunun için hayatınızı gönderdiğiniz mesajın gerçekleşeceğine yönelik düzenlemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca bunun gerçekleşmesi için önünüze çıkan fırsatları da değerlendirmeyi unutmayın. Çünkü istediklerinizi elde etmek için siz de çaba sarf etmelisiniz.

Enerjinizi yönlendirin

Mesajınızı gönderdikten sonra enerjinizi de buna uyacak şekilde yönlendirmeniz gerekiyor. Örneğin arkadaşlarınızla konuşurken, çok istediğiniz bir şeyin olmayacağını düşündüğünüzü söylemeniz, mesajınızın doğru bir şekilde iletilmemesine neden olabilir. Olmasını istediğiniz şeyle ilgili olumsuz düşünmeyi bırakın ve enerjinizi de buna göre olumlu bir şekilde yönlendirin.

Acele etmeyin

Yukarıda saydığımız tüm adımları uyguladınız, ancak istediğiniz şeyin olmadığını mı düşünüyorsunuz? Acele etmeyin. Zaman görecelidir. Evrenin zamanı algılayış biçimiyle bizim zamanı algılayış biçimimiz farklıdır. Sonuçları hızlı da görebilirsiniz yavaş da…

Şükredin

İstediğiniz şey olduğunda, evrene teşekkür etmeyi unutmayın. Bunu atmosfere şükran dolu olumlu düşünceler göndererek yapabilirsiniz.

 

Evrene gönderdiğiniz her mesajın duyulduğundan emin olabilirsiniz. Bu mesajların niteliği ne olursa size karşılığı o şekilde olur. Bu yüzden olumlu ve net mesajlar göndererek hayatınıza güzellikleri çekmeyi unutmayın. Olası aksiliklere karşı ise Ferdi Kaza Sigortasından faydalanın