0850 252 04 04 TEKLİF AL EN

İki Can Hamilelik Sigortası

Hamilelik dönemin boyunca istediğin zaman, hatta 9. ayında bile alabilirsin.

Hemen Satın Al

İki Can Hamilelik Sigortası

Hamilelik Sigortası Nedir?

Demir Sağlık tarafından sunulan İki Can Hamilelik Sigortası satın aldığınız teminatlara uygun olarak hamilelik boyunca ayakta tedavi hizmeti harcamalarını, yatarak tedavi giderlerini ve doğum masraflarını teminat altına alabileceğiniz doğum sigortası türlerinden biridir.

Sigorta sayesinde doğum öncesi kontrol ve tetkiklerinizi bütçenizi zorlamadan yaptırabilir, doğum masraflarınızı güvence altına alabilir, hamilelik boyunca online danışmanlık ya da diyetisyen hizmetleri gibi ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Hamileyken Sigorta Yapılabilir mi?

Gebelik sigortasını isterseniz hamilelik öncesinde isterseniz hamilelik sırasında yaptırabilirsiniz. Hamileyken doğum sigortası yaptırma ayrıcalığı herhangi bir bekleme süresinin olmaması anlamına gelir.

Bekleme süresinin olmaması sayesinde İki Can Hamilelik Sigortası diğer standart doğum sigortalarından farklılaşır. Böylece hamileliğinizin 9. ayında bile sigorta poliçesi satın alarak anlaşmalı kurumlardan sağlık hizmeti alabilir, SGK tarafından karşılanan ücretin üzerindeki farkların sigorta şirketiniz tarafından karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

Hamilelik Sigortası Nasıl Yapılır?

Siz de 18 – 45 yaş aralığında iseniz ve SGK ya da Bağkur sistemine dahilseniz hamilelikten önce ya da hamilelik boyunca İki Can Sigortası satın alarak Demir Sağlık ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Demir doğum sigortası, sahip olduğu geniş kurum ağı ile öne çıkar. Silver, Gold, Platin ve Titanium sigorta paketlerinden sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

İki Can Hamilelik Sigortası Fiyatları

İki Can Hamilelik Sigortası fiyatları için https://ikican.demirsaglik.com.tr/ online satış sayfamızdan fiyat tekliflerini görüp, online olarak satın alabilirsiniz. Müşteri temsilcimizin size ulaşmasını isterseniz /iletisim/seni-arayalim adresinden iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. Seçeceğiniz teminat ve ek teminatlar dikkate alınarak sigorta fiyatları size özel belirlenmektedir. Demir Sağlık, en uygun fiyat teklifleri ile her bütçeye hitap etmektedir.

Sigortalı Hamile Kadının Hakları

Doğum Sigortası, SGK’nın tüm avantajlarını bekleme süresiz doğum teminatı ile bir araya getirir. Sigorta poliçesi; 1 yıllık poliçe süresi içinde SGK ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından alacağınız sağlık hizmetleri karşılığında oluşan fark ödemelerini, Demir Sağlık tarafından belirlenen anlaşmalı kurumlarda geçerli olmak üzere teminat altında alır. Teminat, ek teminat ve hamilelik sigortası şartları poliçeye işlenir.

Teminatlar

 • Yatarak Tedavi Teminatı

Teminat süresi poliçenin bitiş tarihi ile sınırlıdır.

 • Ayakta Tedavi Teminatı

Teminat süresi poliçenin bitiş tarihi ile sınırlıdır.

 • Doğum Teminatı

Hamilelik boyunca satın alınabilir. Teminat süresi poliçenin bitiş tarihi ile sınırlıdır.

İsteğe Bağlı Ek Teminatlar

 • Gebelik Komplikasyonları (ek prim ödenerek ek teminat olarak alınmış olma şartıyla)
 • Online Doktor Hizmeti
 • Diyetisyen danışmanlık
 • Psikolojik danışmanlık
 • Diş Tasarruf Planı (İki Can Premium Hamilelik Sigortası)
 • Göz Paketi (İki Can Premium Hamilelik Sigortası)

İki Can Hamilelik Sigortası için Gerekli Belgeler

 • Başvuru formu
 • Geçerli kimlik belgeleri
 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan, ancak Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde ikamet eden yabancı kimlik numarası sahip kadınlar için ikametgah belgesi

Sıkça Sorulan Sorular

1. Hamileyken Özel Sağlık Sigortası yapılır mı?

Hamilelik süresince veya hamilelikten önce özel sağlık sigortası yaptırmak mümkün.

2. Sigortanın geçerlilik süresi ne kadardır?

İki Can Hamilelik Sigortası poliçesi 1 yıllık düzenlenir.

3. Kimler İki Can Hamilelik Sigortası yaptırabilir?

SGK ya da Bağkurlu olan 18-45 yaş arasındaki Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ya da Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden yabancı uyruklu kadınlar doğum sigortası yaptırabilir.

4. İki Can Hamilelik Sigortası hangi hastanelerde geçerlidir?

Doğum Sigortası, bir tamamlayıcı sağlık sigortasıdır. Dolayısıyla SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde aldığınız sağlık hizmetleri karşılığında oluşan fark ücreti, sağlık kuruluşunun Demir Sağlık anlaşmalı hastaneler listesinde yer alması koşuluyla sigorta şirketiniz tarafından karşılanır. Demir Sağlık ile anlaşmalı özel kurumlara web sitesinden ulaşabilirsiniz.

5. Hamilelik Sigortaları hangi kapsamda yer alır?

Sağlık sigortaları, herhangi bir sağlık probleminizde karşı karşıya kalabileceğiniz tedavi masraflarının sağlık sigortası poliçesinde belirlenen teminat, limitler ve şartlar kapsamında sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlar. Sağlık sigortası veya tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi satın alarak, poliçe süresinde ve poliçede yer alan koşullar çerçevesinde anlaşmalı kurumlardan aldığınız hizmetler karşılığında oluşan sağlık giderlerinizi güvence altına alabilirsiniz. Hamilelik ve doğum sigortaları da bu kapsamda değerlendirilir.

6. Hamileliğin kaçıncı haftasından itibaren sigorta yaptırabilirim?

1 ve 41 hafta arası hamileyseniz online olarak teklif alarak sigorta yaptırabilirsiniz. Hamilelik öncesi sigorta yaptırabilmek için 0850 252 0404 numaralı hattımızdan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İki Can Hamilelik Sigortası

İki Can Hamilelik Sigortası ile doğum artık çok kolay!

İki Can Premium Hamilelik Sigortası

Hamilelik Sigortasında Florence Nightingale Hastaneleri ayrıcalığını sunuyoruz.

İki Can Koç Sağlık Hamilelik Sigortası

Vehbi Koç Sağlık Grubu’nu tercih eden annelerimiz için!