0850 252 04 04 TEKLİF AL EN

Acil Sağlık Sigortası

Acil durumlarda seni ve sevdiklerini güvence altına alır.

Hemen Satın Al

Online Reçeteli Doktor hizmeti ile 7/24 dilediğin zaman reçeteni yazdırıp dilediğin yerden danışma imkanı.

Diş bakımını ücretsiz yaptırma imkanı.

VIP Check-up avantajı.

Acil Sağlık Sigortası Nedir?

En çok tercih edilen sigorta türlerinden biri olan acil sağlık sigortası Dünya Sağlık Örgütü tarafından acil olarak tanımlanan, yaralanma ya da cerrahi bir müdahale gerektiren durumlar için geçerlidir. Söz konusu durumlarda sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alan sigorta, tıbbi müdahale ve tedavi masraflarını teminatlar çerçevesinde karşılar. Acil sağlık sigortası nedir diye araştırdığınızda teminat yönünden geniş seçeneklerin olduğunu görebilirsiniz.

Yarınlarınıza güvenle bakmanızı sağlayan sağlık sigortası, yaralanma ve kaza sebebiyle oluşan hayati durumlardaki riskleri önler. Sigorta kapsamında tedavi ve müdahale masraflarınız karşılanır, ek bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Dilerseniz 7 gün 24 saat boyunca verilen kesintisiz müşteri desteği ile sigorta yaptırmakla alakalı merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Acil Sağlık Sigortasından Kimler Yararlanabilir?

Sigortadan yararlanabilecek kişiler geniş aralığa sahiptir. Eğer 18 ile 65 yaş aralığında iseniz siz de hemen acil sağlık sigortanızı yaptırabilirsiniz. Sigortanız için ödemeniz gereken teminat tutarı belirlenirken yaş durumunuz önemli olacaktır.

Acil Sağlık Sigortası Nasıl Yaptırılır?

Dilediğiniz an sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Size özel sigorta tekliflerini görmek adına online olarak sigorta teklifi al hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sitede sağ üst kısımda bulunan “teklif al” sekmesine tıklayarak açılan sayfadaki bilgileri eksiksiz olarak doldurmalısınız. Bu kısımda sorulan sorular sigorta türüne bağlı olarak farklılık gösterir. Bir ürüne başvuru yapmak ya da seçtiğiniz sigorta ile ilgili bilgi almak istediğinizde adınız, soyadınız, cep telefonu numaranız, e-posta adresiniz ve sigorta türünü seçmeniz gerekir. Seçenekler kısmından acil, tamamlayıcı veya özel sağlık sigortasını işaretlediğinizde doğrudan o ürünle ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz.

Acil Sağlık Sigortası Yaptırmak Zorunlu mu?

Sigorta türleri kendi içerisinde zorunlu ve isteğe bağlı olmak üzere ikiye kategoriye ayrılır. Sağlık sigortaları ise isteğe bağlı sigorta türleri grubunda yer alır. Ancak sağlığınızı güvence altına almak istiyorsanız acil sağlık sigortanızı olmazsa olmazlar arasında tutmalısınız. Böylece size ve sevdiklerinize daha güven dolu bir yaşam sağlayabilirsiniz. Sigortanızı geniş teminatlı seçtiğinizde alacağınız hizmet çeşidi de artacaktır. Standart teminatlara ilave olarak yeni teminatlar ekleyerek yaşam kalitenizi her zaman üst düzeyde tutabilirsiniz.

Acil Sigortası Fiyatları

Acil Sağlık Sigortası fiyatları için yaş ve kişi sayısını belirleyerek teklif alabilirsiniz. Size özel sigorta fiyatları ile ilgili bilgi almak için linke tıklayarak formu doldurun sizi arayalım: /iletisim/seni-arayalim

Acil Sağlık Sigortası Özellikleri

Sigorta yaptırmak istediğinizde şartlarını incelemeli ve uygunluk durumunuzu kontrol etmelisiniz. Acil sağlık sigortası genel şartları nelerdir diye araştırdığınızda bunlar arasında;

  • sigortanın Türkiye saati ile 12’de başlayıp yine aynı saatte bittiği,
  • poliçede yazan coğrafi sınırlar içerisinde geçerli olduğu,
  • sözleşmeden doğan şartlar için iki yıllık zamanaşımı süresinin uygulandığı,
  • sigortalıya bilgilendirme formu verilmesi gerektiği,
  • grup sigortalılarının durumu

gibi pek çok bilgi yer alır.

Acil Sağlık Sigortası için Gerekli Belgeler

İlk kez sigorta yaptıracak olan kişilerden istenen belgeler yenileme amaçlı yaptıranlara kıyasla farklılık gösterebilir. İstenen belgeler arasında sigortaya konu kişi ya da kişilerin, kimlik belgeleri ve sigorta başvuru formları yer alır.

Diğer Ürünlerimiz

Demir Özel Sağlık Sigortası

 Sana özel önerilerimiz ile bütçene en uygun paketten yararlanabilirsin.

Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

SGK’lılar için anlaşmalı hastanelerimizde ücret ‘Farkı Bizden’

SMART Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Anlaşmalı özel hastanelerde fark ödemeden sağlık hizmeti yanında.