0850 252 04 04 TEKLİF AL EN

Demir Özel Sağlık Sigortası

Kaliteli sağlık hizmeti ile geleceğini güvence altına alırken, sana özel önerilerimiz ile bütçene en uygun paketten yararlanabilirsin.

TEKLİF AL

Vip check-up, dolgulu diş paketi, göz paketi, diyetisyen, psikolojik danışmanlık ve diğer asistans hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsin.

4 farklı anlaşmalı kurum ağı ve 60 farklı plan ile her bütçeye uygun teklif imkanı.

Aile indirimi imkanı.

Demir Özel Sağlık Sigortası Nedir?

Hayatın karşına çıkaracağı muhtemel hastalıklar, kötü sürprizler, beklenmeyen ve yüksek tedavi giderleri karşısında hazırlıklı olman gerekir. Böylesi zor durumlarda sana destek olacak Demir’in gücünü yanına almak ve özel sağlık sigortası yaptırmak büyük yarar sağlar. Özel Sağlık Sigortası, hastalık ya da kaza durumunda ödenmesi gereken sağlık masraflarını, teminatlar ve limitler doğrultusunda 1 yıl süreyle karşılar. Özel Sağlık Sigorta poliçe sahipleri özel hastanelerde veya özel sağlık kuruluşlarında istedikleri bir doktora başvurarak tedavi olma imkânları vardır.

  • Ürün dahilinde Anlaşmalı sağlık kurumlarına ulaşmak için tıkla

Ben yararlanabilir miyim?

18-60 yaş arasındaysan, evet sen de yararlanabilirsin.

Merak Ettikleriniz

Başka bir sigorta şirketindeki poliçemi Demir Sağlık ve Hayat’a nasıl taşıyabilirim?

Başka bir sigorta şirketindeki poliçenin bitiş tarihini takip eden bir ay içerisinde Demir Sağlık ve Hayat Sigorta’ya başvurman durumunda, yapılacak olan değerlendirme sonucuna göre geçiş işlemin gerçekleşir. Geçiş sırasında, önceki sigorta şirketindeki kazanılmış hakları gösteren belgelerin temin edilmesi gerekir.

Ayakta tedavi teminatı için bekleme süresi var mıdır?

Bekleme süresi, poliçe özel şartlarında 4. maddede belirtilen hastalıklar için mevcuttur. Bu hastalıkları kapsayacak şekilde acil olsun ya da olmasın, ilk sigorta başlangıç tarihinden itibaren Hastane Tedavi, Küçük Müdahale, Rehabilitasyon ve Evde Bakım, Ameliyat Tazminat teminatı, Suni Uzuv Teminatı ve Fizik Tedavi Teminatları için vardır. Bekleme süresi 12 aydır.

Tek başına doğum teminatı alabilir miyim?

Hayır, Doğum Teminatı için öncelikle Yatarak Tedavi Teminatı'na sahip olunmalıdır, dilersen kapsamlı doğum teminatları için İki Can Hamilelik Sigortası sayfamızı ziyaret edebilirsin.

Anlaşmasız muayenehanede işlem yapılması durumunda geri ödeme nasıl olur?

Anlaşmasız kurumda sadece yatarak tedavi kapsamında sonradan ödeme/geri ödeme süreçlerine göre işlem yapılır.

Kamu hastanelerinde gerçekleşen sağlık giderlerine ait masraflar kapsam dahilinde mi?

Evet, T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı devlet hastaneleri ve devlete ait üniversite hastanelerinde gerçekleşen sağlık giderleri, sigortanın anlaşmalı sağlık kurumlarında geçerli olan limit, sigortalı katılım payı ve muafiyet oranıyla değerlendirilir.

Hamilelik ve doğum teminatı için yaş sınırı nedir?

Hamilelik ve Doğum Teminatı’nı 18-45 yaş arası tüm kadınlar alabilir.

Hamilelik ve Doğum Teminatı’nda bekleme süresi var mı?

Evet, var. Poliçenin başlangıcından en az 10 ay sonra hamile kalma koşulu ile bu teminat devreye girer. Yani son adet tarihinin (SAT) 10 aylık bekleme süresi sonrasında olması gerekir. Bu sürenin başlangıcı olarak bebek ultrasonografisi bulguları ve SAT dikkate alınır.

Beklemeden hamileliğinin 9. Ayında bile satın alabileceğin İki Can poliçemiz hakkında detaylı bilgi için tıkla.

Yeni Doğan bebeğe ait masraflar için limit var mı?

Hamilelik ve Doğum Teminatı “limitli” olan poliçelerde, bebeğe ait giderler, annenin kalan Hamilelik ve Doğum Teminat limitleri dahilinde karşılanır.

Hamilelik ve Doğum Teminatı “limitsiz” olan poliçelerde ise yeni doğan bebeğe ait masraflar için 1.000 TL limit değerlendirilir.

Hangi asistans hizmetleri dahildir?

Online Doktor hizmeti, VIP Check-up, Mini Check-up, Diş Paketi, Dolgulu Diş Paketi, Göz Paketi, Diyetisyen, Psikolojik Danışmanlık, Mamografi / PSA'dan oluşur ancak seçtiğin plana ve yaşa göre değişkenlik gösterebilir.

Diğer Ürünlerimiz

Demir Özel Sağlık Sigortası

 Sana özel önerilerimiz ile bütçene en uygun paketten yararlanabilirsin.

Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

SGK’lılar için anlaşmalı hastanelerimizde ücret ‘Farkı Bizden’

SMART Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Anlaşmalı özel hastanelerde fark ödemeden sağlık hizmeti yanında.