0850 252 04 04 TEKLİF AL EN

Anneler Günü Ne Zaman? Annenize Alabileceğiniz 6 Farklı Hediye

YAŞAM

29.04.2022

Milyonlarca annenin beklediği günlerden biri olan Anneler Günü bu yıl 8 Mayıs 2022 tarihinde kutlanacak. Anneleri onurlandırmak ve anmak amacıyla kutlanan bu gün ilk olarak 1908 yılında ABD’de Anna Jarvis tarafından vefat eden annesi için anma günü olarak başlatılmıştır. 1914 yılında Kongre tarafından onay verilmesiyle birlikte Anneler Günü resmi bir boyut kazanmış ve ülke geneline yayılmıştır. 1907 yılında Anna Jarvis ve destekçileri tarafından başlatılan kampanya ile bu özel gün her yıl kutlanır hale gelmiştir, diğer ülkeler arasında yayılmıştır. Anneleri anma gününde her çocuk annesini mutlu edebilmek için çaba sarf etmeye başlamış ve farklı hediye, etkinlik fikirleri ortaya çıkmıştır.

Annelere armağan edilmiş bu özel gün için hazırlıklar yapılmaya başlandı. Birçok çocuk en özel Anneler Günü hediyesi için arayışa girdi. Her sene Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan bu gün için bazıları aradığını çoktan bulmuşken bazıları ise yeni ve ilgi çekici bir hediye arayışı içerisinde. Günün anlam ve önemine uygun, aynı zamanda annenizi de mutlu edecek en özel hediye seçenekleri ise şu şekilde:

1. El Yapımı Hediyeler




Manevi değere daha fazla önem verenler için el yapımı hediyeler son derece kıymetli olacaktır. Kişisel aksesuardan dekoratif parçalara kadar pek çok ürünü el emeğinizle hazırlayıp annenize hediye edebilirsiniz. Yanına ekleyeceğiniz hislerinize tercüman olan bir yazı annenizi daha da mutlu edecektir.

2. Kahve Makinesi

İşlevselliği ve pratik kullanımı gibi nedenlerle kahve makinesi çeşitleri en çok tercih edilen hediye çeşitleri arasında yer alır. Bu tür ürünleri tercih ederken güvenilir markaları seçmenizde fayda vardır. Ayrıca Türk kahvesi makinesi siparişlerinizde ışıklı uyarı sistemi, otomatik su besleme, közde kahve özelliği, taşma önleyici sistem, fincan kapasitesi, ağır ateşte ideal pişirme, güç ve emniyet sistemi gibi özelliklere dikkat etmenizde fayda vardır. Ürünlerde renk ve model seçenekleri fazladır. Dilerseniz filtre kahve ve Türk kahvesini aynı anda yapan modelleri de tercih edebilirsiniz.

3. Kişisel Bakım Ürünleri

Annenize tekli ya da set halinde satın alacağınız kişisel bakım ürünleri onu mutlu edecektir. Bakımlı ve hoş görünmesini sağlayan parçalardan oluşan setler uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. En çok tercih edilen ürünler arasında parfüm, deodorant, makyaj düzenleyiciler, vücut spreyi, masaj cihazı ve cilt bakım malzemeleri yer alır. Bu malzemeleri daha etkili şekilde kullanabilmesi için yüz temizleme fırçaları ve cihazları da satın alabilirsiniz. Kişisel bakımına önem veren anneler için cilt bakım setleri en doğru seçim olacaktır.

4. Küçük Ev Aletleri

Anneniz hem mutlu olsun hem de evde geçirdiği vakti yorulmadan ve daha verimli kullansın istiyorsanız küçük ev aletleri alabilirsiniz. Bu kategoride elektrikli içecek hazırlama, çeşitli kahve makineleri, gıda hazırlama, elektrikli pişirme ve süpürge gibi ürünleri bulabilirsiniz. Her evin vazgeçilmezleri haline gelen bu aletler gün içerisindeki işleri de kolaylaştırmaya yardımcı olur. İşlerin kısa sürede halledilmesini sağlayan parçalar ergonomik, hızlı iş tamamlayan ve estetik tasarımları ile dikkat çeker. Farklı çeşitte ve tonda hazırlanan küçük ev aletleri tekli ya da set fark etmeksizin evinizin konforunu artıracaktır.

5. Hediye Kartı

Eğer annenize ne alacağınız konusunda kararsızsanız ve yalnızca onun beğeneceği bir şey almak istiyorsanız hediye kartı sizin için kurtarıcı olacaktır. İçerisine istediğiniz kadar nakit yükleyerek annenize kendi hediyesini seçme fırsatı sunabilirsiniz. Dilediği ürünü özgürce satın alabilmesini sağlayan hediye kartları için bakiye sınırlaması yoktur. Kartın içerisine istediğiniz miktarda yükleme yapabilirsiniz.

6. Sağlık Sigortası




Günümüzde sağlık kavramı daha çok önem kazandı. Küresel salgınlar, yaygın hastalıklar ve giderek artan sağlık ödemeleri derken insan hayatı maddi ve manevi olarak etkilenmekte. Bu durumun farkındaysanız ve ileriye yönelik önlemler almak istiyorsanız, hem yararlı hem de özel bir Anneler Günü hediyesi için sağlık sigortası çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Ve tam da size göre bir ürünümüz var!

Geniş kapsamlı ve her insana kendini özel hissettirecek bir sigorta türü olan Dijital Özel Sağlık Sigortası, sağlık hizmetlerinin yanı sıra spor salonu üyeliği, SPA, psikolog gibi iyi yaşam hizmetlerini kapsıyor. Bununla birlikte pet-veteriner, konut, araç ve yurt dışı hizmetlerinde onlarca teminat yer alıyor. Annenize ve tüm sevdiklerinize verdiğiniz değeri ömür boyu varlığını koruyabilecek bir hediyeyle vurgulamak için Demir Sağlık ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar