0850 252 04 04 TEKLİF AL EN

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi için Sağlık Dolu Bir Sürpriz

YAŞAM

07.02.2022

14 Şubat hediye vermek için çiftlerin en özel günlerinden biridir. Kadın ya da erkeğe özel sayısız hediye seçeneği bulunurken, sevdiğinize farklı ve unutulmaz bir sürpriz yapmanız da mümkün. Hem partnerinizi daha mutlu edecek hem de işine yarayacak bir hediye istiyorsanız sağlık dolu paketleri tercih edebilirsiniz.

İlk duyuşta biraz farklı gelse de bu paketler sevdiğinizin ruh ve beden sağlığını olumlu yönde etkileyecek ve hayata daha pozitif bakmasını sağlayacaktır. Bu sayede yalnızca Sevgililer Günü değil her gün sizin için 14 Şubat havasında geçecektir.

Sigorta paketleri arasında Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Dijital Özel Sağlık Sigortası seçeneklerinin yanı sıra anne adaylarına özel İki Can Hamilelik Sigortası, geleceğini koruma altına almak isteyenlere özel hayat sigortaları da var. Yani ihtiyacınıza ve sevdiğiniz kişiyi en mutlu edecek hediyeye yönelik seçim yapabilirsiniz.

Örneğin Dijital Özel Sağlık Sigortası kapsamında alacağınız çift terapisi ilişkinize canlılık katacak noktaları fark etmenizi sağlayacak, sevginizin hep ilk günkü tazelikte kalmasına yardımcı olacaktır. Geleceğinize yatırım yapmak istediğinizde ise birikimli hayat sigortası en doğru hediye alternatiflerinden biridir.

14 Şubat Neyi İfade Ediyor?
Sevgililer gününün tam çıkış noktası ile ilgili net bir açıklama olmasa da 14 Şubat neyi ifade ediyor sorusunun yanıtı her zaman merak konusudur. Bu gün çiftler arasında sevginin geleceğine yatırım yapmak ve romantik bir paylaşım olması manasına gelir. Dünya genelinde pek çok ülkede kutlanan bu özel günün kökeninin eski Roma halkına kadar uzandığı belirtilir. Adını Aziz Valentine’den alan bu gün batı medeniyetlerinde hoşlanılan kişiye sevgilim olur musun yazılı kartların verildiği gündür. Aziz Valentine Aşıkların Azizi olarak anılır ve kendisinin 269 yılı civarlarında öldüğü tahmin edilir. Her yıl 14 Şubat günü Valentine’nin anıldığı gün olarak da kabul edilir.

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer Günü özel hediyeler arayışının arttığı dönemlerde arasındadır. Bu dönemde en çok tercih edilen hediyeler arasında kadınlar için genellikle sevimli peluş ayıcık, kolye, nostaljik oyuncak ya da çikolata sepeti, müzik kutusu ya da küresi, mesajlı çikolatalar, yaşayan kolye, başucu lambası, giyim ürünleri, altın ya da gümüş aksesuarlar gibi parçalar yer alır. Kadınlar için hediye seçenekleri erkeklere kıyasla biraz daha fazla, diyebiliriz.

Erkeklere alınabilecek 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi olarak da kahve tutkunlarına kahve makinesi, retro severlere pikap, şıklığına düşkün olanlara kravat ve kol düğmesi seti, teknoloji severlere akıllı bileklik veya giyim ürünleri, parfüm gibi hediyeler tercih edebilirsiniz. Dilerseniz bunlara alternatif olarak farklı hediye seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Sevgiliye Yaratıcı Hediye Fikirleri
Standart Sevgililer Günü Hediyesi seçenekleri arasında aradığınızı bulamadıysanız hemen umutsuzluğa kapılmayın. Tercih edebileceğiniz farklı ve güzel hediyelerden bazıları şunlardır:

Tatil

Hayal edilen bir tatil fikri gerçeğe dönüştüğünde buna mutlu olmayacak kimse yoktur. Sevdiğinizin ne tür bir tatil planladığını önceden öğrenerek ona en güzel hediyelerden birini verebilirsiniz. Bu plan hafta sonuna özel küçük bir kaçamak olabileceği gibi daha uzun süreli her şey dahil uzun bir tatil de olabilir. Tabii yanında da seyahat sigortası hediye etmek onu daha mutlu edecektir.

Spor Salonu Üyeliği

Hem kadınların hem de erkeklerin ilgili gösterdiği sportif faaliyetleri sevdiğinize özel bir hediye olarak verebilirsiniz. Hem daha sağlıklı ve zinde olmasını sağlayabilir hem de hediyenizi unutulmaz kılabilirsiniz. Başlangıç için bir ay alabileceğiniz paketi dilerseniz sonradan uzatıp devam ettirebilirsiniz.

Spa ve Estetik Tedavi

Spa uygulamalarına hayır diyebilecek biri yoktur diyebilirsiniz. Günlük yaşamın streslerinde uzaklaşmayı ve rahatlamayı sağlayan bu tür uygulamaları sevdiğinizde hoş bir hediye haline dönüştürebilirsiniz. Spa uygulamalarına alternatif ya da ek olarak estetik tedavi de tercih edebilirsiniz. Özellikle kadınların yoğun ilgi gösterdiği estetik tedavi işlemlerinde göz kapağı, burun, dudak ve benzer operasyonlar için önceden sevgilinize ya da eşinize özel randevu oluşturabilirsiniz.

Diyetisyen ve Doktor Hizmeti

Eğer sevgilinizin sağlık problemleri varsa ya da daha fit görünmesini desteklemek istiyorsanız ona en güzel hediyeyi diyetisyen ve doktor hizmeti ile verebilirsiniz. Daha mutlu ve sağlıklı olmanızı sağlayacak bu hizmetten çift olarak yararlanmanız da mümkündür. Böylece 14 Şubat’ta alınabilecek hediyeler araştırmanızda hem şaşırtıcı hem de farklı seçenekleri değerlendirerek gününüzü özelleştirebilir ve hayatınıza sağlık katabilirsiniz.

Mindfulness

Belki pek çok kişinin bilmediği ve öğrendiğinde keşke daha önce duysaydım diyeceği mindfulness sevdiğinize alabileceğiniz en farklı ve etkili hediyelerden biri olacaktır. Şimdiki zaman farkındalığı anlamına gelen bu kelime egzersizler ve eğitim şeklinde alınır. Yaşanılan anın fark edilmesini destekleyen eğitimlerde olaylar olduğu gibi kabul edilir. Bu sayede sevdiğinizle daha stressiz ve mutlu bir yaşam sürdürebilirsiniz. İlişkinizi sorunlardan ve sıkıntılardan uzak tutmak istediğinizde mindfulness sizin için en iyi Sevgililer Günü hediyelerinden biri olacaktır.

Eğer siz de sağlığınıza önem veren çiftlerdenseniz Demir her zaman yanınızda olacaktır. Farklı hizmet alanları ve kişiye özel programları ile Demir Sağlık sevdiğinizle sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürmenizi desteklemektedir.

İsterseniz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hizmetlerinden yararlanarak özel hastanelerde fark ücreti ödemeden sağlık hizmeti alabilir; kapsamlı ürünler, memnuniyet garantisi ve uygun primler gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz. İsterseniz de Dijital Özel Sağlık Sigortası ile birçok ayrıcalığa tek pakette sahip olabilir, hayatınıza farklılık katabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar